Padelis Šiauliuose – netrukus naujos arenos statybos

Šiaulių padelio arena

Sparčiai populiarėjančios sporto šakos – padelio entuziastai Šiauliuose netrukus pradės bene didžiausios Lietuvoje arenos statybas. Statytojai jau derina paskutinius formalumus ir naują sporto kompleksą tikisi pastatyti per itin trumpą laikotarpį, atidarymas numatomas šį rudenį. Būsimos arenos savininkas projektą pristatė Šiaulių miesto merui.

Šiaulių miesto meras Artūras Visockas susitiko su Gyčiu Radžiūnu, investuotoju, jau artimiausiu metu pradėsiančiu naujo sporto objekto – padelio arenos statybas. Arena iškils šiuo metu tuščioje teritorijoje tarp Baltų, Statybininkų ir Latvių gatvių.

Pasak G. Radžiūno, komplekso plotas – apie 3000 kv. metrų, pačioje arenoje bus įrengta 10 padelio kortų, dar trys įsikurs lauke. Iš viso numatoma investuoti apie 3 mln. eurų. Jei viskas vyks sklandžiai, objektą visuomenei atverti tikimasi dar šį rudenį. Sklypo parengimo ir statybos darbams daugiausiai samdomos šiaulietiškos įmonės.

„Ieškojome vietos naujai arenai apsisprendėme dėl Šiaulių, nes tai labai sportiškas miestas, čia jau sėkmingai veikia daug įvairiausių sporto šakų. Matome, kad šiauliečiai važiuoja padelio žaisti į mūsų areną Mažeikiuose, reiškia – poreikis yra. Šį objektą statysime su partneriu, kuris turi padelio arenas Klaipėdoje ir Vilniuje. Šiaulių padelio kompleksas bus vienas didžiausių, čia galės vykti turnyrai. Šiauliuose bus pagrindinis taškas, kur į varžybas suvažiuos šios šakos sportininkai iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ir kitų miestų“, – apie planus pasakojo Gyčis Radžiūnas.

„Labai gera žinia miestui, čia kalbame apie aktyvų poilsį, kuris bus prieinamas ištisus metus. Žiemos laikotarpiu šiauliečiai turėdavo mažiau galimybių kokybiškam aktyviam laisvalaikiui, dabar šie dalykai sprendžiasi. Malonu, kad esame matomi kaip sporto miestas ir net ne vietos verslas drąsiai investuoja į sporto šakų infrastruktūrą“, – sakė Šiaulių meras Artūras Visockas.

Padelis sparčiai populiarėja visame pasaulyje, tikimasi, kad ilgainiui ši sporto šaka atsiras ir olimpinėse žaidynėse.