Studija

EMPRO yra įkurta Elizos Šubert 2011 metais kaip pilno ciklo interjero projektavimo studija. Čia projektuojamas interjeras nuo pat pradžių kuriamas, bendradarbiaujant su architektais, dekoratoriais ir landšafto specialistais. Studijos tikslas – išlaikyti nedidelės dizaino studijos formatą, kuris leidžia dirbti organizuotai, bet tuo pačiu metu kūrybingai ir nepriklausomai nuo daugelio žalingų ir gundančių faktorių, su kuriais susiduria pavieniai dirbantys dizaineriai.

Mūsų projektai – tai privačių ir komercinių objektų mišinys su įvairiomis dizaino kryptimis, paskirtimis ir biudžetais. Per savo profesinę istoriją mes dirbome ir su greito maisto užkandinėmis, ir su aukštos klasės restoranais.

Rekomendacijos – tai didžiausias mūsų privačių klientų šaltinis. Studijos klientai ne tik rekomenduoja, bet ir sugrįžta, kai reikia pakeisti būstą dėl šeimos pagausėjimo ar veiklos pakeitimo.

Dizainas

Mūsų dizaineriai dirba vienoje komandoje jau ne pirmus metus. Siekiame išnaudoti visas galimybes, tad kartais priimame į komandą naujus kvalifikuotus specialistus- tai visada įneša naują požiūrį, idėjas ir įgūdžius.

Sukaupta patirtis leidžia organizuoti darbą taip, kad kuo efektyviau išnaudotume skiriamą biudžetą ir tilptume į laiko rėmus. Mes visada užtikriname, kad visi siūlomi sprendimai būtų realiai įgyvendinami, o visos, net ir potencialios kliūtys, identifikuotos iš anksto ir aptartos iki projekto įgyvendinimo pradžios.

Studijoje sukaupta didžiulė vietinių ir užsenio tiekėjų apdailos medžiagų ir baldų katologų kolekcija, kuri nuolat atnaujinama. Mes labai atidžiai sekame naujas tendincijas architektūros ir interjero dizaino srityse.

Klientas

Mes suprantame, kad kiekvienas klientas vertina savo namus ir nori, kad jie atspindėtų jo skonį ir individualumą. Ir nesvarbu, kiek laiko esate pasiryžę skirti savo interjero kūrimui. Net jei gyvenate arba dirbate užsienyje – mes prisitaikome prie jūsų galimybių. Nepriklausomai nuo atstumo, visi mūsų projektai atspindi kliento individualumą su mūsų suteiktu viliojančiu subtilumu ir originaliu dizainu.

Mes tikime, kad labai svarbu įtraukti klientą į interjero kūrimo ir evoliucijos procesą, taip jis tampa efektivus ir įdomus visiems proceso dalyviams. Be to, tik klientui dalyvaujant, projektas iš tiesų tampa vienetinis ir išsiskiria savo šeimininko savitumu ir ypatingais bruožais.