Apie mus

  • Stambi ir smulki buitinė technika
  • Virtuvės indai
  • Stalo indai ir įrankiai
  • Virtuvės įrankiai ir aksesuarai

Įmonės filialai

  • VILNIUS: PC „PANORAMA“ Saltoniškių g. 9
  • VILNIUS: PC „DOMUS GALERIJA“ Lukšio g. 32
  • KAUNAS: PC „MOLAS“ K. Baršausko g. 66A
  • KLAIPĖDA: PC „MOLAS“ Taikos pr. 139

Imperija.lt – viskas, ko reikia šiuolaikiškiems ir praktiškiems namams

Imperija.lt – tai UAB „Egidijus ir Vytautas“ internetinė parduotuvė, oficialiai atstovaujanti visame pasaulyje garsiems virtuvės technikos, indų, įrankių ir aksesuarų gamintojų prekiniams ženklams, tokiems kaip WOLL, SMEG, ,,Bamix“, GEFU, ,,Ankarsrum Assistant Original“. Vykdome didmeninę prekybą ir prekybą internetu šių bei kitų gamintojų gaminiais Baltijos šalyse. Taip pat esame atidarę fizines WOLL ir IMPERIJA parduotuves didžiuosiuose šalies miestuose – Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje.

Prekybos buitine technika ir indais srityje turime sukaupę didelę patirtį, todėl sėkmingas bendradarbiavimas su patikimais partneriais užsienyje ir ilgametis atstovavimas jų prekiniams ženklams paskatino plėtrą Baltijos šalyse.

nuo 1996 m. – prekyba buitine technika
nuo 2008 m. – didmeninė prekyba Latvijoje
nuo 2012 m. – internetinė prekyba Lietuvoje (www.imperija.lt)
nuo 2013 m. – internetinė prekyba Latvijoje (www.imperija.lv)
nuo 2014 m. – didmeninė prekyba Estijoje
nuo 2017 m. – internetinė prekyba Estijoje (www.domo.ee)

Ilgametė darbo patirtis ir specializacija, begalinis noras augti bei tobulėti leido tapti lanksčia įmone, sugebančia profesionaliai ir kokybiškai patenkinti šiandieninius kiekvieno vartotojo poreikius. Imperija.lt savo klientams siūlo platų bei kruopščiai atrinktą patikimų gamintojų, aukštos kokybės, modernios virtuvės technikos, indų ir aksesuarų šiuolaikiškiems namams asortimentą.

Kodėl verta apsipirkti Imperija.lt?

Itin platus prekių pasirinkimas – nuo arbatinio šaukštelio iki buitinės technikos virtuvei. Viskas, ko reikia kasdien kiekvienam iš mūsų!

Tiesiogiai bendradarbiaujame su partneriais, užtikrinančiais prekių kokybę ir savalaikį jų tiekimą iš įvairių šalių: Italijos, Vokietijos, Šveicarijos, Švedijos, Austrijos, Australijos, Didžiosios Britanijos ir kt.

Ilgalaike partneryste pagrįsti santykiai su žinomais gamintojais, kurių produktai yra pelnę ne vieną apdovanojimą, skiriamą už išskirtinį dizainą, funkcionalumą ir novatoriškus sprendimus.

Renkantis prekių gamintojus, pagrindinį dėmesį skiriame prekių kokybei, prekinio ženklo populiarumui, gamybos tradicijoms ir estetikai.

Pirkėjams garantuojame patogią prekių paiešką ir patrauklias kainas, saugų pirkimą ir įvairius, Jums patogius apmokėjimo už prekes būdus bei greitą jų pristatymą.

Galimybė pasirinkti Jums patogiausią užsakytų prekių pristatymo būdą: prekes galite gauti į arčiausiai Jūsų esantį paštomatą, jas atsiimti pasirinktoje mūsų IMPERIJA ar WOLL parduotuvėje, arba kurjeris prekes pristatys Jūsų nurodytu namų ar biuro adresu.

Imperija.lt internetinėje parduotuvėje vyksta įvairios akcijos ir išpardavimai, čia visada gausu nuolaidų ir specialių pasiūlymų.

Kviečiame apsilankyti mūsų internetinėje arba fizinėse parduotuvėse bei išsirinkti tai, ko reikia būtent Jums.

Susikurkite savo virtuvės imperiją ir paverskite maisto gaminimą malonumu!