Kauno rinkai ruošiasi pristatyti 63 naujos statybos butus

NT projekto Juozapavičiaus 17b vizualizacija

„Archas“ vizualizacija

Vystytojas „Ąžuolo projektai“ ruošia naują projektą Kauno Žemuosiuose Šančiuose, adresu A. Juozapavičiaus pr. 17B, kurį projektuoja architektų įmonė „Archas“.

Projekto autoriai Neringa Sobeščukaitė, Gabrielė Ibėnaitė ir Tomas Kuleša papasakojo, kad šiuo metu projektas jau yra gavęs statybos leidimą ir sėkmingai juda statybos darbų link, baigiami pasiruošimo darbai.

“Šančiai – unikali Kauno miesto dalis. Unikali savo istorija, architektūra, Nemuno pakrante bei stipria bendruomene. Šančiai išgyvena „renasansą“ – greta esamų istorinių pastatų įgyvendinami, ar planuojami statyti nauji pastatai. Vienas tokių ir mūsų naujas projektas. Tikiu, kad sukūrėme pastatą, kuris darniai integruosis Šančiuose, o būsimi naujakuriai papildys ir taps aktyvia Šančių bendruomenės dalimi“ – teigė projekto architektai.

Vystytojai Kauno rinkai ruošiasi pristatyti 63 naujos statybos butus, o ateityje šis skaičius gali trigubėti. „Investuojame į Kauną, čia mūsų miestas, todėl išmanome jo poreikius ir tikiu, kad mūsų projektai augs taip pat greitai kaip ir Kaunas.“ – apie investicijas kalbėjo Darius Mikalauskas