2023 Butas nr. 2

Įsiminti

Techninė informacija

Plotas: 80 m²
Metai: 2023

Jaukiai pritemdytas erdvaus buto interjeras. Pirmą kart apsilankius šiame jaunos šiemos būste inspiracija buvo aiški – interjeras turi neužgošti ispūdingos panoramos atsiveriančios pro šio buto langus. Procese pagrindiniu iššūkiu tapo kuo didesnės bendros erdvės suformavimas, neprarandant kitų funkcinių zonų ir svarbiausia sandėliavimo erdvių. Pavyko pusę viso būsto ploto išskirti bendrai zonai, likusioje sutalpinti du miegamuosius, vonios kambarį ir net suformuoti dvi atskiras įeinamas drabužines.

Bute siekėme sukurti prietemos jaukumo jausmą, tam pasitelkėme klientų mėgiamą koloritą – šviesių pikų ir tamsaus medžio tonų foną kombinavome su prigėsinta žalia ir žalvario akcentais. Siekiant nežgošti panoramos pasirinkome minimalistinius modernius sprendimus ir baldus. Nors dėl techninių priežasčių teko uždengti didžiają dalį pastato konstrukcinių medžiagų, svetainėje pavyko suformuoti nišą lubose, kur galime matyti gelžbetonio perdangines plokštes ir taip pajausti pastato dvasią.

Plytelės, radiatorių uždengimai, sienų dekoras, mediena ir net užuolaidos – tai pasikartojantys vertikalių linijų motyvai, suteikiantys erdvėms aukščio, įdomumo ir faktūriškumo. Kolorito ir medžiagiškumo atsikartojimai kuria šio interjero vientisumą, kurio sienėme nuo pat pradžių.