Stogai pigiauV. Kulik prekybos įmonė

Apie mus

  • Stogo danga ir priedai
  • Skardos lankstyniai
  • Stago pakalimas
  • Fasadas, tvoros
  • Keramikiniai kaminai

Įmonės filialai

  • Sodų g. 83, Dainavos k., Šalčininkų r.

V. Kulik prekybos įmonė įkurta 1994 m. Prekyba – viena iš pagrindinių įmonės veiklos sričių. Specializacija – statybinės medžiagos:

Plieninės stogų dangos ir visi jų priedai
Lietaus vandens nuvedimo sistemos
Stogo pakalimo medžiagos
Fasado apdailos medžiagos
Plieninės tvoralentės
Skardos lankstiniai
Kaminų sistemos
Kita produkcija.

Pagal Jūsų pageidavimą, už patrauklią kainą galime pateikti komercinį pasiūlymą mūsų siūlomoms statybinėms medžiagoms. Atstovaujame gerai žinomą Europoje ir pasaulyje stogo, fasadų dangų, susijusių priedų bei aksesuarų bendrovę Blachotrapez, todėl galime pasiūlyti modernias ir šiuolaikiškas stogų dangas, fasadų apdailos medžiagas bei tvirtinimo detales. Taip pat prekiaujame žinomų prekinių ženklų, tokiu kaip „Alta-Profil“, „Bud-Masz“, „Eurovent“, „Hanbud“, „Etanco“ produkcija.

Įmonė siūlo šias paslaugas:
Suteikiame nemokamas konsultacijas.
Atvykstame į objektą matavimams, sudarome sąmatą.
Siūlome statybines medžiagas už geriausią rinkos kainą.
Atliekame plieninio šlaitinio stogo dengimo, stogo dangos keitimo, stogo renovacijos, fasado apdailos ir kitus remonto darbus.

Pristatome tiesiai į Jūsų objektą. Suteikiame galimybę grąžinti sandėliuojamas prekes.
Mes žinome, ką siūlome – esame sukaupę daugiau nei 20 metų darbo patirtį šioje srityje. Geriausiai už mus kalba mūsų darbai, todėl nuo pat veiklos pradžios profesionalumą įrodome laiku ir kokybiškai atliktais projektais. Užsiimame individualių gyvenamųjų namų stogo dengimu, renovavimu, skardos lankstinių gamyba, fasado apdaila. Daugiausiai užsakymų įvykdome Pietų, Pietryčių Lietuvoje.

Bendradarbiaujame su patikimais medžiagų tiekėjais, teikiame garantinį ir po garantinį aptarnavimą, todėl žinome kokybiško darbo vertę. Mūsų sėkmingos veiklos garantas – aukščiausi reikalavimai kokybei, rūpinimasis savo klientais, o didžiausias įvertinimas ir atlygis už pastangas – tai laimingas ir dėkingas klientas, kuris rekomenduoja mus savo pažįstamiems.