Apie mus

  • Tvoros
  • Vartai, vartų automatika
  • Varteliai

Įmonės filialai

  • ŠIAULIAI: Nuklono g. 23

UAB Tvorų ranga. Tvoros, kiemo vartai, jų gamyba ir ranga – tai mūsų įmonės specializacija. Jau daug metų vykdome tik tvoros, kiemo vartų ir jų elementų gamybos bei įrengimo darbus.

Tvorų rinkoje dirbame per 10 metų, tad užtikrintai galime teigti, jog esame patikrinti tvorų rangos specialistai. Per šį laikotarpį pagaminome tvorų ir jų elementų šimtams klientų, o tvoros ir kiemo vartų rangos darbų atlikome tūkstančiams objektų.

Aptvėrimų rinkoje išsiskiriame tuo, kad didžiąją dalį tvoros ir vartų rangos darbų atliekame asmeniškai, tai reiškia, kad daugumoje atliekamų objektų nesamdome subrangovų. Ši strategija visapusiškai naudinga mūsų klientui, nes tvorų ir jos elementų įrengimo darbus yra galimybė atlikti aukšta kokybe, gera kaina, sutartais terminais ir preciziška darbo etika. Siekdami padėti klientams lengviau apsispręsti dėl tvoros pasirinkimo, siūlome unikalias tvorų linijas. Tačiau jei visgi nerandate patinkančio tvoros modelio, mielai priimsime Jūsų pateiktą vizualizaciją ir apskaičiuosime norimos tvoros kainą.

Taip pat prekiaujame ir standartine produkcija (tvoros segmentai, ruloninės tinklo tvoros, miško tinklinės tvoros, skardinės tvoros, tvorų ir vartų stulpai, įvairūs tvirtinimai tvoroms, kiemo vartų automatika).

Pasirinkę mūsų įmonę, Jūs gausite pilną komplektą – Tvorų ir Vartų gamybą / Tvoros ir Kiemo vartų rangos darbus / Garantiją tvorų, vartų montavimui ir medžiagoms.