Apie mus

  • Vonios įranga ir santechnika
  • Virtuvės įranga
  • Buitinė technika
  • Kondicionavimas ir vėdinimas
  • Sodo ir daržo įranga

Įmonės filialai

  • VILNIUS: Ukmergės g. 285

„Muresta“ savo veiklą – mažmeninę ir didmeninę prekybą santechnikos įranga pradėjo 1996 m. Bendrovė jau daugiau kaip dvidešimt metų importuoja ir Lietuvos rinkai siūlo žymiausių Vakarų Europos santechnikos gamintojų prekes. „Muresta“ prekių kokybė ir gausa, teikiamų paslaugų kompleksiškumas ir išskirtinumas, ilgametė patirtis bei patikimas vardas – tai būtent tai, kas Jums padės įgyvendinti savo norus.

Jūsų patogumui mes įkūrėme e-parduotuvę, tam kad galėtumėte atnaujinti savo vonios kambarį neišeidami iš namų. Mūsų kataloge išsirinktas prekes, galėsime Jums atvežti tiesiai į namus!

Mes vykdome mažmeninę ir didmeninę prekybą santechnine įranga:

Vonios – Villeroy & Boch, Duravit, Laufen, Ravak, Riho, Paa, Balteco, Kyma, Roca, Kaldewei, Recor.

Dušo padėklai – Kaldewei, Ravak, Huppe, Villeroy & Boch, Duravit, Paa.

Dušo kabinos – Huppe, Villeroy & Boch, Brasta Glass, Ravak, Riho, Palme.

Vandens maišytuvai – Hansgrohe, Axor, Villeroy & Boch, Laufen, Jado, Dornbracht, Zucchetti, Gustavsberg, Bongio, Presto, Webert, Fiore, Keuco, Tres Griferia.

Vonios kambario aksesuarai – Axor, Laufen, Hansgrohe, Gustavsberg, Jado, Keuco, Pomdor, Jika, Brabantia, Inda, Decor Walther, Faneco, Ravak.

Vonios kambario baldai – Laufen, Duravit, Burgbad, Inda, Gustavsberg, Ravak, Raguvos baldai, Kame, Riho, Jika, Geberit, Roca, Villeroy & Boch.

Keramikinė santechnika – Villeroy & Boch, Geberit, Roca, Duravit, Laufen, Ravak, Riho, Paa, Balteco, Simas, Flaminia, Jika, Gustavsberg.

Vidaus ir lauko vamzdynai, santechninė įranga neįgaliems – Geberit, Jika, Faneco, Gustavsberg, Duravit, Roca, Laufen.
Visą produkciją tiekiame tiesiogiai iš Vokietijos, Austrijos, Čekijos, Italijos, Ispanijos, Prancūzijos, Anglijos, Portugalijos gamintojų. Tai sąlygoja produkcijos savitumą, kokybę bei garantijas.