Apie mus

  • Europiniai ir skandinaviški mediniai langai ir lauko durys
  • Medinės vidaus durys

Įmonės filialai

  • Sodo 20b, Šiauliai

Įmonės „Kontivis“ istorija ir veikla. UAB „Kontivis“ įkurta 2002 metais Šiauliuose. Įmonė savo veiklą pradėjo gamindama vidaus, lauko duris bei langus iš klijuotos medienos.

Įmonė savo gaminamą produkciją sertifikuoja pagal LST EN 14351-1:2006+A2:2016 keliamus reikalavimus.

Plečiant gamybą, didėjo ir siūlomų gaminių asortimentas:

2005 metais įmonėje įdiegta skandinaviškų langų bei durų gamybos linija kuri atvėrė kelią į Skandinavijos rinką.
Dabartinė įmonės veikla: langų, durų, fasadų, vitrinų gamyba iš klijuotos medienos.

Siekdama užtikrinti darbo našumą bei gaminamos produkcijos kokybę, įmonė nuolat investuoja į naujas technologijas ir organizuoja darbuotojų kvalifikacijos kėlimą. UAB „Kontivis“ darbuotojai konsultuoja, išmatuoja, projektuoja, gamina, atveža ir sumontuoja gaminius bei atlieka jų garantinį aptarnavimą. UAB „Kontivis“ gaminamą produkciją parduoda ne tik Lietuvoje, didelė pagamintos produkcijos dalis eksportuojama į Islandiją, Švediją, Norvegiją, Daniją, Belgiją, Islandiją.

Stebint masinės rinkos tendencijas, aiškiai pastebima nostalgija praeičiai, natūralumui ir ekologijai. Išskirtinį stilių, estetiką vertinantys žmonės, siekiantys sukurti jaukią aplinką, vis dažniau renkasi medinius langus. Langai turi didžiulę reikšmę formuojant pastato fasadą ir kuriant interjerą. Plati spalvų paletė, formų ir dydžių įvairovė, galimybė rinktis medienos rūšį – tai savybės, dėl kurių medinius langus pamėgo ne tik būstų savininkai, bet ir architektai.