Apie mus

  • Tvoros
  • Vartai ir varteliai

Įmonės filialai

  • VILNIAUS RAJONAS: Prusų g. 1, Didžiasalis

Sveiki atvykę į Artfence!

Savo klientams tiekiame aukščiausios kokybės metalines tvoras, kiemo vartus ir kitus aptvėrimo sprendimus. Mes džiaugiamės galėdami pasiūlyti kokybišką ir modernią produkciją Jūsų namams, kuri tarnaus ilgus metus. Gamindami tvoras naudojame modernias automatines skardos lankstymo ir pjovimo stakles, kurios nepažeidžia skardos ir išsaugo jos estetines bei eksploatacines savybes.

Inovatyvi montavimo sistema

Vienas ryškiausių „Artfence“ prekės ženklo išskirtinumų – inovatyvi tvorų montavimo technologija „Step by step“, kuri užtikrina nesudėtingą tvoros montavimo procesą taupant jūsų laiką ir jėgas. Ši technologija taip pat užtikrina puikias tvoros eksploatacines ir estetines savybes. Viskas apgalvota iki smulkmenų – metalo judėjimas esant temperatūros pokyčiams, stulpus paslepiantys dekoratyviniai elementai, pamatų apdailos.

Saugumas ir patikimumas

Mes suprantame tvoros ilgaamžiškumo ir patikimumo svarbą, todėl jų gamybai naudojame tik aukščiausios kokybės medžiagas, bendradarbiaujame su patikimais tiekėjais, o gamybą bei montavimą atlieka ilgametę patirtį turintys meistrai. Pasirinkę „Artfence“ tvoras galite būti tikri, kad tiek jūsų sklypas, tiek mažieji šeimos nariai ir naminiai gyvūnai bus saugūs, nes saugumas yra vienas svarbiausių mūsų prioritetų. Tvoros yra gaminamos ir montuojamos taip, kad galutinis produktas neturėtų aštrių kraštinių, matomų varžtų, o pati konstrukcija būtų tvirta ir patikima.

Estetika ir dizainas

Tvoros estetika, kaip ir jos saugumas, mums yra labai svarbi vertybė. Siūlome platų tvorų profilių ir spalvų pasirinkimą, todėl kiekvienas ras tai, kas jam tinkamiausia. Siūlome uždaro ir atviresnio tipo tvoras, turime sprendimus tvoroms tarp kaimynų, padedame išsirinkti tinkamą tvoros spalvą derinant prie jūsų namo. Didelį dėmesį skiriame ir tvoros priedams, kurie yra neatsiejama tvoros dalis. Todėl mūsų gaminamos tvoros pasižymi išbaigtu vaizdu – naudojamos apdailos detalės paslepia metalinius tvoros stulpus, montavimo metu naudotus tvirtinimo elementus ir pan.