Apie mus

  • Tvoros
  • Vartai
  • Vartų automatika
  • Tvirtinimo elementai

Įmonės filialai

  • ŠIAULIAI: Gamybos g. 3

Tvora ir vartai – tai ne tik estetinę funkciją teikiantys kiemo aksesuarai, bet ir viena iš didžiausių saugumą teikiančių priemonių. Etvoros.lt gali visapusiškai prisidėti prie Jūsų turto saugojimo, konsultuodami, gamindami, montuodami įvairiausias tvoras ir vartus pagal įmantriausius klientų poreikius. Esame visuomet pasirengę savo darbus atlikti taip, kad jie ir saugotų, ir puoštų teritoriją.

Mūsų įmonė prekiauja:

Tvoromis (segmentinėmis tvoromis, tinklinėmis, strypelių, laikinomis);
Tvorų montavimo medžiagomis;
Tvorų stulpais (stačiakampiais, apvaliais bei stulpų atramomis);
Tvoros vartais (stumdomais, varstomais, automatiniais bei vartų automatika);
Varteliais (segmentiniais, strypelių, naujo tipo);
Suoliukais (viengubais, dvigubais);
Stoginėmis;
Stogeliais
Kelio užtvarais (šlagbaumais).
Mūsų gaminamos tvoros ir jų tvirtinimo elementai yra tik aukščiausios kokybės, o montavimo darbai – ilgalaikiai ir be priekaištų.

Užsukus į prekybos vietą, mūsų darbuotojai pagelbės objekto tvėrimo klausimais ir padės surasti atsakymus į juos. Nesant galimybei ten apsilankyti, visas mūsų prekes galima įsigyti elektroninėje parduotuvėje su pristatymu VISOJE LIETUVOJE!!!. Profesionalūs darbuotojai patars Jums ir padės apsispręsti, kokio dydžio ir kokios medžiagos tvorą rinktis individualiam sprendimui. Pažadame nemokamas ir kokybiškas konsultacijas, nesvarbu, ar skambintumėt, ar užsuktumėt į prekybos vietas, kurios pagelbės nerandant savojo tvoros ar vartų varianto.

Tvorų, vartų montavimo darbus atliekame visoje Lietuvoje. Mūsų gaminamos tvoros ir vartai užtikrina aukščiausią kokybę, saugumą ir funkcionalumą.

Daug kas siūlo aukštą kokybę už nedidelę kainą, tačiau mes tai ir įgyvendiname!