Apie mus

  • Vidaus, lauko ir grindų lentos
  • Statybinė, terasinė ir pirties mediena

Įmonės filialai

  • Motorų g. 6, Vilnius
  • Pramonės g. 21, Alytus
  • Rustemo g. 1, Dūkšteliai
  • Deltuvos g. 30, Ukmergė

UAB “DONERIS” – įmonė, įkurta 2003 metais, kurios pagrindinė veikla didmeninė ir mažmeninė prekyba medienos gaminiais visoje Lietuvoje. Mes garantuojame platų ir kokybišką apdailinės medienos asortimentą, prekiaudami įvairiais medienos gaminiais, tokiais kaip lauko ir vidaus dailylentės, terasinės lentos, medinės grindys ir kiti produktai, skirti baldams ir statyboms.

Kodėl verta rinktis mūsų produkciją?

Parduodami gaminiai išpjaunami tik iš kokybiškos medienos, kurią įmonei tiekia nuolatiniai ir patikimi partneriai. Mūsų gaminama produkcija užsakoma specialiai pagal kliento pageidavimus ir pagaminama pagal specialius brėžinius. Mes tinkamai paruošiame medieną naudojimui, nuolat domimės naujomis medienos apdirbimo technologijomis, paruošiame ir tvarkingai supakuotus iškart pristatome į kliento pageidaujamą vietą visoje Lietuvoje. Mes dirbame tam, kad klientai liktų patenkinti medienos kainos ir kokybės santykiu.

Mūsų tikslas

Mūsų tikslas, kad mūsų gaminamos lentos, grindys, dailylentės, terasinės lentos ir kiti medienos gaminiai būtų kokybiški ir pagaminti atsižvelgiant į aukščiausius standartus, kad mūsų gaminiai atitiktų visas tarptautiniu mastu pripažintas sertifikavimo sistemas.

Kokybiškas statybinės medienos asortimentas

Mūsų mediena vežama teisėtai ir tik iš prižiūrimų miškų ir pritaikomi įvairių rūšių pastatams, tiek komercinės paskirties pastatams, tiek gyvenamiesiems namams, tiek kaimo turizmo sodyboms ar viešbučiams. Mūsų gaminamos lentos ir dailylentės yra iš eglės ir pušies, kokybiškai apdirbtos su tinkamomis žaliavomis ir reikiamais įrankiais.

Natūralios medienos gaminiai suteiks Jūsų namams jaukumo ir šiltumo, o mūsų darbuotojų kompetencija, atsakomybė bei patirtis, padės įgyvendinti visus klientų norus.

Aukščiausios kokybės statybinė mediena geriausiomis kainomis visoje Lietuvoje!