Apie mus

  • Stambi ir smulki buitinė technika
  • Kavos aparatai
  • Dulkių siurbliai
  • Kepsinės ir griliai

Įmonės filialai

  • KAUNAS: Pramonės pr. 8E (Namų įdėjų centras)

UAB Daneka – Kodėl mes? Ilgametė patirtis ir nuolatinis bendravimas padeda mums suvokti, ko pirkėjas ieško rinkdamasis buitinę techniką. Tad savo klientams siūlome tik išskirtinės kokybės aukštos klasės buitinę techniką, kuri kalba pati už save. Kaina ir kokybė nebėra vieninteliai kriterijai renkantis buitinę techniką – vis daugiau dėmesio skiriama sukuriamai estetikai, funkcionalumui bei jaukumui.

Kiekviena minutė svarbi. Esant itin sparčiam gyvenimo tempui, kiekviena minutė tampa svarbia. Mes padedame klientams taupyti jų laiką įsigyjant buitinę techniką – nuolat konsultuojame ne tik įrangos, tačiau ir dizaino klausimais. Pritaikius inovatyviausius buitinės technikos sprendimus gebame sukurti tai, ko yra siekiama kiekvienos šeimos namuose. Tik visapusiškai išnaudojant būsto erdves bei įrangą padedame įgyvendinti ergonomiškų, laiką taupančių ir elegancija spindinčių namų koncepciją.

Glaudus bendradarbiavimas. Esame socialiai atsakinga įmonė, kuriai rūpi klientų namų komfortas. Užtikrindami platų produkcijos asortimentą atsižvelgiame ne tik į naujausias buitinės technikos tendencijas tačiau ir į klientų lūkesčius. Tikime, kad itin glaudus bendradarbiavimas bei nuolatinis kontaktas yra tiesioginis kelias į sėkmę kuriant naujos kartos namus.