Apie mus

  • Termomediena
  • Medinės grindys, terasinės lentos, dailylentės
  • Konstrukcinė mediena ir mediena pirtims

Įmonės filialai

  • Aukštaičių g. 10, Vilnius
  • Nemajūnų g. 25A, Kaunas
  • Danės g. 21, Klaipėda

MEDIS ĮKVEPIA

Nuo pat pradžių svajojome, kad BROLIS bus gentis ir legenda. Šiandien didžiuojamės kuo esame – stipri ir bendruomeniška komanda, kurioje gera būti.

Medienos gaminius gaminame ir parduodame nuo 2007 metų. Darbas mums – ir duona kasdieninė, ir nuolatinė kūryba, ir neišsenkantis iššūkis tobulėti. Mus vienija meilė medžiui ir natūralumui, todėl siūlome tik tai, kuo tikime patys.  

Jokia kita medžiaga neturi tokios ypatingos šilumos ir išraiškingumo kaip medis. Mediena patraukli ne tik estetinėmis savybėmis, bet ir išskirtiniu ekologiškumu. Ji yra unikali – natūraliai užauga, užrakina savyje CO2, sukuria sveikesnę gyvenamąją aplinką ir yra ilgaamžė. Mediena – vienintelė visiškai atsinaujinanti statybinė medžiaga, kurią galima perdirbti ir utilizuoti nekenkiant ekosistemai. Visa mūsų žaliava atkeliauja iš atsakingai tvarkomų Šiaurės Europos miškų.

Nuo 2009-ųjų ypatingą dėmesį skyrėme modifikuotoms – pagerintų cheminių ir fizikinių savybių – medienos rūšims. Atradome ir įtvirtinome rinkoje termomedieną – unikalią, tik karščiu ir garais apdorotą medieną, stebinančią savo tvarumu ir stabilumu.

2022 m. paleidome pirmąją sertifikuotą Termomedienos gamyklą Lietuvoje. Gaminame pagal aukščiausius pasaulyje standartus iš rūpestingai atrinktos žaliavos. BROLIO gamybos procesas automatizuotas ir griežtai kontroliuojamas. Taip pat medieną obliuojame, tekstūruojame ir dažome -turime šiuolaikišką medienos paviršiaus padengimo cechą. Galime pristatyti visame pasaulyje, pasiūlyti gaminių montavimo partnerius.

Brolio padalinius rasite didžiuosiuose Lietuvos miestuose – Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Didelę dalį produkcijos eksportuojame.

Medis kvepia ir įkvepia. Mes kaupiame informaciją apie jo savybes, apdirbimą, pritaikymo būdus bei naujausias tendencijas ir mielai ja dalinamės. 

Visos BROLIO lentos ir žmonės geri – tikri, patikimi ir su charakteriu.  

Užsukite į svečius!