Apie mus

  • Plastikiniai langai, aliuminio konstrukcijos
  • Plastikinės vidaus, lauko ir stumdomos durys
  • Balkonų ir terasų stiklinimas

Įmonės filialai

  • VILNIUS: J. Jasinskiog. 16 C
  • KAUNAS: Statybininkų g. 7
  • KLAIPĖDA: Dubysos g. 25, kab. 201
  • KLAIPĖDA: Aido g. 45
  • PANEVĖŽYS: J. Basanavičiaus g. 32

„TIKS langai” – tai plastikinių ir aliuminių langų, durų ir balkono stiklinimo pardavimo tinklo prekės ženklas. Po šiuo ženklu slypinčius žmones vienija ne tik lietuviškų gaminių pardavimo idėja, bet taip pat ir puoselėjamos pagarbos klientui vertybės.

„TIKS langai” šūkis – „Greiti kaip jūsų norai„ – atspindi mūsų pažadą klientui teikti visuomet kokybiškus gaminius ir laikytis duoto žodžio.

Neabejotinai „TIKS langai” yra didžiausias Lietuvoje plastikinių langų ir durų tiekimo tinklas, kuriame Jūs galite įsigyti plastikinius langus, duris bei jų priedus, o taip pat gauti visas su jų įrengimu susijusias paslaugas.

„TIKS langai” klientų aptarnavimu rūpinasi UAB „Aveplast”, gaminančios „TIKS langus”, atstovybės esančios Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje, ir apie 10 įgaliotų atstovų, dirbančių beveik visuose Lietuvos miestuose. „TIKS langai“ išskirtinis dėmesys klientų patogumui yra neatsiejama „TIKS langai“ kolektyvo darbo dalis.

UAB „Aveplast” savo veiklą pradėjo 1995 metais, šiandien dirba daugiau nei 70 darbuotojų, kurių didžioji dalis – ilgamečiai ir didelę patirtį turintys specialistai. Šiandien gaminame plačiausią Lietuvoje plastikinių langų asortimentą bei ypatingą dėmesį skiriame savo klientų aptarnavimui. Šiuo metu esame vienintelė Lietuvos langų pramonės įmonė atestavusi visus savo klientų aptarnavimo procesus pagal visuotinai pripažintą kokybės vadybos standartą ISO 9001:2008.

UAB „Aveplast” gaminami ir teikiami šie produktai:
◆ Plastikiniai langai ir balkono durys;
◆ Plastikinės vidaus durys ir lauko durys;
◆ Plastikinės stumdomos durys;
◆ Balkonų stiklinimas plastiku;
◆ Balkonų stiklinimas aliuminiu;
◆ Aliuminio fasadai;
◆ Aliuminio stumdomos konstrukcijos ir sulankstomos konstrukcijos;
◆ Kitos sudėtingos aliuminio konstrukcijas;
◆ Tinkleliai nuo vabzdžių ir kiti priedai.

„TIKS langai” yra vienas žinomiausių prekės ženklų Lietuvoje. Dabar „TIKS langų” komanda – ne vien UAB „Aveplast”, bet ir kitos įmonės – beveik 500 bendraminčių komanda, siekianti užtikrinti aukščiausią langų gamybos ir klientų aptarnavimo kokybę.

Kviečiame užsukti į „TIKS langai” biurą ar atstovybę Jūsų mieste!