Apie mus

  • Statybinės medžiagos
  • Apšiltinimo medžiagos, gipso plokštės, tvirtinimo elementai
  • Dažai, glaistai
  • Vidaus ir lauko durys, įrankiai

Įmonės filialai

  • PASVALYS: Mūšos g. 22

monė Gerupė savo veiklą pradėjo 1994 metais ir pagrindinė veiklos kryptis buvo prekyba dažais, lakais,skiedikliais ir viskuo kas reikalinga dažymui. Mes pirmieji Pasvalyje įsigijome dažų tonavimo įrangą kad galėtume pasiūlyti savo pirkėjams kuo platesnę spalvų ir atspalvių ivairovę.

Metams bėgant mūsų prekių asortimentas pastoviai plėtėsi ir dabar galime pasiūlyti savo klientams ganą didelį asortimentą statybinių medžiagų. Pas mus rasite tikrai didelį įvairių dažų, lakų, impregnantų asortimentą, tonuojame akrilinius dažus.

Prekiaujama statybiniais mišiniais, cementu, plytelių klijais, glaistais, apšildymo medžiagomis. Yra didelis įvairių sraigtų pasirinkimas. Išsirinksite kokybiškus įrankius statybos ir remonto darbams atlikti. Prekiaujame statybiniais blokeliais, vejos borteliais, betoninėmis trinkelėmis, stogo dangomis, cementu, statybiniais mišiniais, įvairiomis apšildymo medžiagomis, PVC ir metaliniais lietvamzdžiais, gipskartoniu, profiliais.

Yra didelis pasirinkimas klinkerio, akmens masės ir keraminių plytelių. Pradėjome prekiauti elektros ir santechnikos prekėmis.

Pirkėjų patogumui prekes savo transportu pristatome į namus, į statomus ar remontuojamus objektus ir tai dažniausiai darome nemokamai.