Apie mus

  • Statybinė ir kalibruota mediena
  • Dailylentės
  • Mediena pirtims
  • Durys ir lauko baldai

Įmonės filialai

  • Akmenytės k., Nemėžio sen., Vilniaus r.

Uždaroji akcinė bendrovė Aleknatis vykdo veiklą medienos apdorojimo bei perdirbimo srityse. Bendrovė veikia jau nuo 2001 metų, todėl per ilgus veiklos metus sukaupta patirtis garantuoja produktyvų ir profesionalų darbą bei klientų lūkesčių išpildymą. Komandą sudaro kvalifikuoti specialistai, todėl klientas gali tikėtis tik aukščiausios kokybės rezultatų. Siūlome platų medienos, tinkančios įvairių darbų atlikimui, pasirinkimą. Galite rinktis iš dviejų statybinės medienos tipų: viengubo ir dvigubo pjovimo.

Klientų patogumui ir greitam įsigijimui siūlome standartinių matmenų medienos. Tačiau puikiai suprantame, kad siekiant susikurti savo svajonių aplinką neretai tenka įgyvendinti išskirtines idėjas, todėl esame pasiruošę padėti įgyvendinti unikalius projektus – paruošime medienos pagal individualų užsakymą. Statybinė mediena dažniausiai – pušis arba eglė. Siūlome įsigyti gaminių iš lietuviškos medienos ar koreliškos eglės.

Medienos gaminius galite įsigyti šviežiai išpjautus arba papildomai apdorotus: obliuotus, džiovintus arba impregnuotus. Taip pat galite įsigyti stipruminio gradavimo medienos (C16, C18, C24). Asortimente rasite ir vienetinių pjovimo lentų, stalių darbo ruošinių, antros rūšies lentų klojiniams bei laikinąjai statybai. Naudojame drebulės, juodalksnio, ąžuolo, uosio, eglės pušies medieną.

Pirtyje praleistas laikas yra aukso vertės – ne tik turėsite galimybę atsipalaiduoti, bet ir pagerinti savo sveikatą. Jei nusprendėte statyti pirtį, mūsų asortimente rasite puikiai šiam tikslui tinkančių gaminių: iš drebulės pagamintų vidaus dailylenčių, iš drebulės arba juodalksnio pagamintų gultų pirtimis, uosinių grindų lentų. Jūsų patogumui teikiame transporto paslaugas visoje Lietuvoje. Didelius medienos kiekius galime pristatyti į bet kurią jūsų nurodytą vietovę. Esant poreikiui, galite rinktis iškrovimo paslaugą. Dėl visų išvardintų paslaugų yra būtina tartis iš anksto. Trūksta vertingo patarimo? Kreipkitės į mūsų komandą – išklausysime, patarsime, padėsime pasirinkti.